Najčastejšie kladené otázky

1) Sú ceny vrátane DPH?


Áno, väčšina cien je vrátane DPH. V niektorých prípadoch pri aktualizácii stránky uvádzame dočasne ceny bez dph.

2) Koľko zaplatím za dopravu?


Špecializujeme sa na pneumatiky, disky a iné príslušenstvo, preto sa snažíme minimalizovať náklady na dopravu a to efektívnym plánovaním trasy rozvozu priamo k Vám. Pri objednávke komplet sady, ktorá pozostáva z diskov a pneumatík alebo väčšieho množstva tovaru je preprava v našej réžii s možnosťou uplatnenia extra zľavy až do výšky 10%. Pri zakúpení menšieho alebo štandardného množstva tovaru, ktoré pozostáva z 1 alebo polovičnej sady pneumatík, je preprava účtovaná podľa váhy prepravovaného tovaru čo môže činiť 1-5 Eur.

3) Môžem si tovar dnes vyzdvihnúť osobne?


Pneumatiky si môžete vyzdvihnúť aj osobne, v prípade záujmu je možné zabezpečiť prezutie v niektorom z našich partnerských pneuservisov. Osobné prevzatie teda nie je možné v ten istý deň.

4) Ako spoznám, ktoré pneu alebo alu kolesá patria na moje auto?


Pozrite sa do veľkého TP, tam sú rozmery uvedené. Toto je najlepší spôsob ako zistiť, čo sa na Vaše vozidlo hodí. Nenechajte sa ovplyvniť susedom, kamarátom alebo predajcom, ktorý Vám bude tvrdiť, že i keď to tam nemáte napísane, bude sa Vám to tam hodiť.

5) Kúpil som elektróny inde, môžete mi poslať typový list?


Takto to bohužiaľ nefunguje. Pokiaľ ste kolesá kúpil u nás, radi Vám aj spätne zaistíme typový list. Ale inak bohužiaľ musíte kontaktovať svojho predajcu. Typový list je totiž možné vystaviť len pri predaji.

6) Kúpil som pneumatiky inde, môžete mi pomôcť s reklamáciou?


Nie je možné realizovať reklamáciu pnematík toho istého výrobcu aj rozmeru ako my ponúkame pokiaľ neboli pneumatiky u nás zakúpené. V tomto prípade je potrebné kontaktovať svojho predajcu.

7) pneumatikám nerozumiem, čo keď si objednám zle?


Ku každej objednávke pneumatík potrebujeme poznať presný typ Vášho vozidla a rok výroby. Ak náhodou po prevziatí zakúpených pneumatík zistíte, že vami objednaný rozmer nie je totožný s rozmerom v TP do 7 pracovných dní podľa obchodného zákonníka je možné zakúpený tovar vrátiť s prinavrátením plnej Vami zaplatenej finančnej čiastky. Výmenu pneumatík je možné realizovať po dohodnutí s predajcom.